Silny ból pod kolanami u 6-latki

Dzień dobry. Moja 6 letnia córka od dwóch dni narzeka na silny ból pod kolanem i uda. Nie może z bólu wyprostować nogi i chodzi , utykając. Dodam, że córka trenuje taniec i wcześniej kilka dni trenowała. Czy jest możliwy uraz mięśni lub więzadła u takiego dziecka?Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

tak jest mozliwy. prosze koniecznie udać się do lekarza ortoepdy lub pediatry po badaniu będzi emozna ocs więcej powiedziec.