Silny ból pod koniec oddawania moczu u mężczyzny
Witam Proszę i informację co może być przyczyną moich dolegliwości. Mam silny ból pod koniec oddawania moczu. Potem utrzymuje się od jakiś czas. Jest dotkliwy. Wykonałem badanie ogólne moczu. Jest prawidłowe. Wykonano posiew. Nie wykryto bakterii. Padanie PSA w normie. Lekarz urolog stwierdził, źe mam zakażenie ukł. moczowego i dał Lovax lecz nie zadziałał teraz biorę Klacid i też nie ma poprawy. Ból jest nadal do tego doszedł krwinkomocz. Badanie usg i urografia nie wykazały niczego.

MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Witam serdecznie,
w Pana przypadku warto byłoby zrobić jeszcze cystoskopie. Możliwe, że ma pan polipa, którego nie uwidoczniła urografia.
Pozdrawiam.