Silny ból pod łopatką u mamy

Moja mama skarży się na silny ból pod łopatką, który nie ustępuje od kilku dni.. mama ciężko pracuję dźwigając towar i roznosząc na półki oraz stoi długie godziny przed kasą. Lekarz przepisał jej nimesil ,który nie pomaga.. tzn. jeżeli weźmie lek ból się zmniejsza na jakiś czas lecz nie ustępuje całkowicie. Mama mimo zaleceniu lekarza ,że powinna zostać w domu i odpoczywać pracuje dalej. Boję się ,że może to być coś poważnego, ponieważ nie pomaga nimesil.Z góry dziękuje za odpowiedź

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
problem najprawdopodobniej wynika z przeciążenia- i wskazany jest odpoczynek wg zaleceń lekarza.