Silny ból podbrzusza i biegunki

Witam. Raz na jakis czas roznie raz w miesiacu lub raz na 2,3 miesiace w nocy okolo 3,4 nad ranem budzi mnie okropny bol podbrzusza i mam wtedy biegunke. Sa to taki skurcze trwajace chwilke no moze 30sekund. Ciezko ten bol wytrzymac. Robie sie slaby i oblewaja mnie poty. Biore wtedy szybko 2,3 nospy i po 20,30minutach mnie puszcza. Prosze o pomoc co to moze byc. Pozdrawiam

Michał Springer

Witam, Pana objawy są bardzo nieswoiste. Bez wykonania badań dodatkowych (np. laboratoryjnych, usg, ew. kolonoskopii), nie można postawić rozpoznania. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, który może zlecić badania oraz ewentualnie skierować do diagnostyki u specjalisty. Pozdrawiam