Silny ból przy skręcaniu nadgarstka

Dzień dobry! od środy odczuwam bardzo silny ból przy skręcaniu nadgarstka. Powodem jest chyba nadwyrężenie przy wyciskaniu sztangi zza głowy-aczkolwiek podczas ćwiczenia bólu nie było. Smaruję nadgarstek maścią z diklofenakiem, łykam aleve i chłodzę lodem, jednak nie odczuwam żadnej poprawy. Czy mogę sobie jeszcze jakoś pomóc? Wizytę lekarską raczej odrzucam (od 5 lat lekarze leczą mój łokieć tenisisty-efektów nie zauważyłem-oprócz tych na kieszeni)

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, niestety bez wykonania badania lekarskiego oraz ewentualnych badań dodatkowych nie można stwierdzić co dokładnie dolega Panu. Postępowanie jakie Pan stosuje może być skuteczne objawowo i ile nie doszło do żadnego poważnego uszkodzenia struktur w tej okolicy. Zalecam pomimo wszystkiego wizytę u lekarza ortopedy. Pozdrawiam.