Ból stawu barkowego przy wyciskaniu sztangi

Odczuwam ból w tylnej części stawu barkowego, podczas wyciskania sztangi zza głowy oraz wyciskania sztangi na ławce płaskiej i skośnej. Co to za schorzenie?
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Wskazana konsultacja ortopedyczna. Niezbędne jest wykonanie pełnego badania klinicznego z oceną ruchomości w stawie i występujących dolegliwości bólowych.
Niezbędne może okazać się wykonanie badań dodatkowych, jak np. USG stawu barkowego.