Silny ból w lewym pośladku

Dobry wieczór.Mam bardzo silny ból w lewym pośladku.Największy jest problem ze wstawaniem z łóżka,później trochę mniej jak to rozchodzę,dziękuję i pozdrawiam

Szanowany Panie, wywiad wskazuje z dużym prawdopodobieństwem, że są to objawy rwy kulszowej. Jednak powinien Pan poddać się badaniu neurologa lub ortopedy. Po zbadaniu lekarze określą czy nie zachodzi konieczność rozszerzenia diagnostyki. Doraźnie może Pan włączyć leki p-zapalne oraz p-bólowe w krótkim okresie czasu - do konsultacji. Pozdrawiam