Silny ból w podbrzuszu podczas seksu od tyłu

Witam, mam 27 lat, od dawna z mężem współżyjemy. Niestety jakiś czas temu zdarzyło się raz, że podczas zbliżenia bardzo rozbolało mnie podbrzusze. Ból był silny, za jakiś czas przeszło. Potem było wszystko ok. Ostatni nasz stosunek zakończył się ogromnym bólem w podbrzuszu, osłabieniem - prawie zemdlałam i chciało mi się wymiotować, z tego zrobiło mi się słabo, przeszły mnie dreszcze, czarno przed oczami, oddech był szybki. Gdy przerwaliśmy po jakiś 7-10 minutach wszystko wróciło do normy i było ok. Kiedyś nie mieliśmy takich problemów. Stało się to, gdy mąż był od tyłu. Czy powinnam z tym iść do lekarza, czy po prostu omijać tę pozycję?

Witam serdecznie!

Niestety nie można takich objawów ignorować i konieczne jest wyjaśnienie ich pochodzenia, tym bardziej że wcześniej nie były obecne. W pierwszej kolejności proszę udać się do ginekologa. Oprócz badania ginekologicznego konieczne jest wykonanie USG przezpochwowego oraz cytologii. Jeżeli wizyta nie wyjaśni pochodzenia objawów wskazana będzie wizyta u lekarza rodzinnego celem wykonania podstawowych badań laboratoryjnych oraz koniecznie USG jamy brzusznej. Badania dobierze lekarz po badaniu lekarskim i dokładnym zebraniu wywiadu. Do czasu wyjaśnienia pochodzenia dolegliwości lepiej z pozycji tej zrezygnować.

Pozdrawiam