Silny ból w prawym łokciu

Witam. Od dwóch tygodni kiedy się budzę mam silny ból w prawym łokciu i przechodzi mnie prąd tak jakbym się w łokiec uderzyła.Po czym po kilku sekundach przechodzi mi prąd i mocne ciepło do dłoni. Na początku czułam zdrętwiałe tylko dwa środkowe palce po czym po jakimś czasie przechodziło. Teraz drętwienie przechodzi na całą dłoń i wszystkie palce i utrzymuje się cały czas.

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższe objawy mogą wynikać z ucisku na nerwy powstającego podczas ułożenia ręki w czasie snu. Czy zauważyła Pani taką zależność? Aby powiedzieć coś więcej potrzebne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do swojego lekarza. Następnie prawdopodobnie skieruje Panią do lekarza ortopedy/neurologa. Pozdrawiam