Operacja zszycia ścięgna prostownika palca wskazującego prawej dłoni

witam,8 tygodni temu po wypadku przeszłam operacje zszycia ścięgna prostownika palca wskazującego prawej dłoni,założono szyne na całą dłoń łącznie z palcami do łokcia początkowo na 6 tygodni,po 4 tygodniach zdjęto szynę dłoń była spuchnięta i zaczerwieniona od strony wewnętrznej,od 3 tygodni ćwiczę palce i nadgarstek,udaje sie zacisnąćmiałam 8 zabiegów magnes,prądy,laser,dłoń jest jeszcze trochę spuchnięta kolor coraz bardziej zbliżony do ręki zdrowej,mam pytanie kiedy wrócę do pełnej sprawności

witam,
powrót do pełnej sprawności do kwestia kompletnie indywidualna i nie umiem Pani odpowiedzieć jednoznacznie.
Na pewno jest Pani na dobrej drodze do odzyskania sprawności.
Prosze ćwiczyć i rehabilitować się systematycznie.

pozdrawiam