Ból i drętwienie ręki

Drętwienie ręki lub jej części Witam, koleżanka wysyłana jest od specjalisty do specjalisty, teraz jest na etapie rezonansu przy udziale kontrastu.nikt nie wie co może jej dolegać, a cała ręka boli ją (tylko czasem, w różnych momentach dnia lub nocy) od ramienia po dłoń. Zdarzało jej się upuszczanie z dłoni pewnie trzymanych przedmiotow, poprotu dłon jakby wiotczała. Byla u naczyniowca i ortopedy,teraz onkolog będzie.co moze byc przyczyną takich bólów? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim koleżanka powinna skierować się do lekarza Neurologa czy nie ma jakiś dolegliwości neurologicznych, które mogłyby powodować takie dolegliwości.