Silny ból z tyłu głowy promieniujący do czubka głowy i nosa

Witam, bardzo boli mnie głowa - dokładnie tył głowy (dziwy to ból promieniuje do czubka, oraz do nosa - jakby ktoś mi go uciskał) Jestem po badaniach kardiologicznych , cisnienie ok ) Pozdrawiam i dziękuję

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeśli ból nie ustępuje lub występuje często proszę skonsultować się neurologiem, który po zebraniu wywiadu i zbadaniu będzie w stanie wskazać dalsze postępowanie. Pozdrawiam.