Co oznaczają bóle głowy od 8 dni?

Witam mam taki problem iż od 8 dni boli mnie głowa to wygląda bardziej na takie napaści bólu po parę sekund i jak ręką odjol od tego samego momentu bolą mnie plecy oraz kark nie miałem wypadku żadnego nie wiem co jest ból promieniuje od tyłu do przodu głowy podkreślam nie trwa ciągle tylko przez chwilę i ustępuje i się tak powtarza

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam udać się do lekarza rodzinnego, w celu dokładnego zebrania wywiadu, badania lekarskiego i rozpoczęcia ewentualnego procesu diagnostyki bólu głowy (skierowanie do laryngologa, okulisty i neurologa). Pozdrawiam i życzę zdrowia.