Co może oznaczać ból głowy promieniujący na oczy?

Dzień dobry, Od miesiąca posiadam stałe bóle głowy. Na początku podejrzewałem alergię, ponieważ bóle raz były, a raz nie czułem mega zmęczenie oczu. To zmęczenie oczu wcale nie ustępuje, odczuwam jakby ktoś mi je uciskał i chciał zamknąć. Drugim miejscem bólu jest potylica. Z oczu i płata czołowego oraz potylicy, zależnie od dnia, ból promieniuje np. na uszy. Jest co raz gorzej, objawy wcale nie ustępują. Alergia została wykluczona badaniami, zatoki w pełni drożne (TK zatok), nie posiadam żadnego guza oraz krwawienia (TK głowy), nie jestem przemęczony, nie posiadam żadnego stresu, krew w porządku, nie miałem nigdy czegoś takiego w przeszłości. Miewam ostatnio nudności, ale to prawdopodobnie przez szczepionkę Ismigen, którą biorę od kilku dni. Ból jest stały, nie jakiś bardzo mocny, lecz razem z tym parciem na oczy bardzo utrudniają życie. Naprawdę już nie wiem gdzie może leżeć przyczyna, a przecież tak się nie da żyć... Pozdrawiam

Witam serdecznie,

Przyczyn może być wiele. Rozpoznanie ustala lekarz prowadzący na podstawie obrazu klinicznego oraz badań dodatkowych, takich jak badania krwi czy badania obrazowe.
Wskazana konsultacja u lekarza prowadzącego lub neurologa/laryngologa celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.