Silny ból żołądka, ból głowy i mdłości

witam od kilku dni pojawiajia sie silny bol zoladka, bol glowy, gdy wstaje rano z lozka troche mdli mnie i kreci mi sie w glowie, zaznacze ze ok 2tyg mialam okres, prosze o porade, z gory dziekuje Patrycja

Renata GrzechociĹska

Witam
Trudno postawić przybliżoną diagnozę. Jeśli wyklucza Pani możliwość ciąży, może warto skontrolować poziom glukozy rano.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Proponuję wykonać test ciążowy przed wizytą, jeżeli będzie pozytywny to oczywiście proszę się udać się do ginekologa.