Silny skurcz w dole brzucha po przebudzeniu i plamienia

20 stycznia 2015 jakis czas po przebudzeniu zlapal mnie silny skurcz w dole brzucha i zaraz minal a po poludniu dostalam plamienia ktore mam do teraz . Moj cykl miesiaczkowy trwa 28 dni . 26 grudna 2014 kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia i doszlo do wytrysku we mnie a 27wypadala owulacja. teraz owulacja wypada mi 24 stycznia , mam wiec pytanie czy tto plamienie owulacyjne czy moze byc to plamienie implatacyjne?

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie można wykluczyć ciąży, chociaż najpewniej było to plamienie śródcykliczne, które mogło mieć zwiazek z owulacją, raczej nie z implantacją. Dla pewności radzę wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam