Silny stres a mocne wypadanie włosów u nastolatki

Witam mam 18 lat i od około 3 lat wypadają mi włosy.Moja mama i siostra mają grube i gęste włosy.Byłam u endokrynologa i nie mam tarczycy.Włosy wypadają mi najbardziej na przedniej części głowy oraz na środku.Jestem osobą która bardzo się stresuję więc dodatkowo nie poprawia to ich kondycji.Bardzo proszę o pomoc i z góry serdecznie dziękuję!

U osób, które bardzo silnie przeżywają stresujące sytuacje mogą pojawić się różne objawy w ciele, również wypadanie włosów jest częstym objawem reakcji nerwicowej. Należy wyjaśnić, czy przyczyną nie jest stan chorobowy organizmu, jeśli nie, to należy skorzystać z wizyt u psychoterapeuty.