Silny ucisk na całej długości ręki, szczególnie w okolicy barku i przedramienia

Witam Jestem 23-letnią kobietą i od miesiąca mam problem z lewą ręką. Nie miałam żadnego urazu, ból pojawił się pewnego dnia rano, utrzymywał się kilka godzin i od tamtej pory powtarza się co kilka dni. Czuję silny ucisk na całej długości ręki, szczególnie w okolicy barku i przedramienia, a cała ręka jest odrętwiała niezaleznie od pozycji w jakiej jest ułożona. Lekarz pierwszego kontaktu dał mi skoerowanie do ortopedy, ale czy nie powinnam z tym iść do neurologa? Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc się wypowiedzieć. proponuje kierowac sie zaleceniami lekarza badajacego, z opisu wynika iz konsultacja neurologa bylaby przydatna.