Siniaki na nogach a wyniki badania krwi

Witam dostałam na rękach, nogach siniaki-samoistne, zrobiłam wyniki i lekarz mi powiedział ze nie jest źle i żebym powtórzyła je za miesiąc. wydaje mi się ze nie jest dobrze. Proszę o interpretacje wyników; oto wyniki które nie są w normie i na górnej jej granicy: limfocyty 53 (20-45) , monocyty 7 (3-8 ).plytki krwi 452 (140-440) RDW-CV 15,4 (11,6-14,8) RDW-SD 46,4 (36,4 - 46,3) PCT O,4 (0,2-0,4) OB 27 (2-15). O czym możne to świadczyć.

Renata GrzechociĹska

Wyniki nie są niepokojące. Poziom limfocytów i monocytów należy oceniać w stosunku do całego układu bialokrwinkowego. Izolowane odchylenia od normy o niczym nie świadczą. Pozostałe parametry również oceniane pojedynczo nie są diagnostyczne.Zgadzam się z lekarzem oglądającym wyniki. Proponuję je powtórzyć za jakiś czas.