Sinienie rąk przy umiarkowanyn wysiłku

Mam 36 lat,od ok 6 lat odczuwam ból w okolicy serca,zwiększa się przy wysiłku,w zimie i przy stresie.Mam obrzęki kończyn dolnych i górnych. Ręce sinieja już przy umiarkowanym wysiłku a także gdy są skierowane w dół.Jestem często zmęczona.Miałam robione ekg i echo serca.wyszły ok.Czy warto jeszcze na własną rękę zrobić badanie krwi na stężenie BNP?Czy wykonane badania wystarcza do wykluczenia problemów z krazeniem? Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udac się do lekarza rodzinnego aby zebrac wszystkie wyniki już wykonanych badań. Na tej podstawie będzie można zalecic odpowiednie dalsze postępowanie.