Problemy z oddychaniem, drętwienie rąk i zawroty głowy

Witam.Mam25lat.Od paru lat mam problemy z oddychaniem.Tylko niewielki wysiłek(ścielenie łózka,sprzątanie,przechadzka) i ciężko złapać mi oddech.Miałam robione echo serca,wysiłkowe,ekg i wszystkie badania wyszły w normie.Wybrałam się do psychiatry bo lekarz rodzinny stwierdził,że to na tle nerwowym.Brałam leki i faktycznie jakoś pomagały.Od jakiegoś czasu efektów nie widać.Przy trochę większym wysiłku(mam pracę fizyczną)ciężko mi się oddycha,drętwieją ręce,mam bóle i zawroty głowy.Co to może być?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, potrzebna jest ponowna ocena Pani problemu przez lekarza rodzinnego oraz psychiatrę oraz wykonanie spirometrii i ewentualnie powtórzenie wymienionych przez Panią badań. Pozdrawiam