Skąd mogło pochodzić to krwawienie?

Mam 54 lata. Jestem Kobieta. Mialam nagly krwotok przy oddawaniu moczu ale nie jestem pewna czy to bylo z ukladu moczowego czy rozrodczego. To krwawanie minelo szybko, po 4 oddaniu moczu juz go nie bylo. Zauwazylam ze sa tez male skrzepy krwi. Czuje sie dobrze, nie mam goraczki, mam tylko male wzdecie brzucha. Co moze mi dolegac? Prosze o odpowiedz
KOBIETA, 55 LAT 2 miesiące temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam serdecznie,

powinna Pani udać się do lekarza i opowiedzieć mu o zaistniałej sytuacji. W pierwszej kolejności może to być lekarz rodzinny, który w razie potrzeby pokieruje Panią dalej – do ginekologa bądź urologa oraz zleci konieczne badania.

Proszę nie bagatelizować tego objawu. Trzeba znaleźć przyczyną krwawienia niewiadomego pochodzenia.

Podobne pytania umieszczamy pod następującymi linkami:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/krwawienie-przy-oddawaniu-moczu,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/krwawienie-z-odbytu-przy-oddawaniu-moczu,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/krwawienie-po-porannym-oddawaniu-moczu.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty