Skąd problemy przy kontakcie z otoczeniem?

Co to znaczy? ostatnio jakby tracę kontakt z otoczeniem i nie pamiętam co przed chwilą się działo zdarza się ze tak do 4 razy dziennie. Raz zdarzylo sie ze upadlam. eeg: w okolicy czołowocentralnoskroniowej obustronnie z tendencja do uogolnienia sie wystepuja napadowe podpostacia napadowych wylafowangrup i serii polimorficznych fal wolnych deltatheta przetkanych ostrymi falami alfa z dominacja fal wolnych wokolicach czolowych obustronnie. Czynnosc podstawowa zcechami dezorganizacji rytmufal alfa

Witam!
To o czym Pani napisała i wynik badania EEG wymusza dalsze badania i diagnozowanie w kierunku padaczki. Zapis EEG przemawia za obniżeniem progu pobudliwości drgawkowej i tendencją do uogólnianie się zmian. Konieczne są dalsze badania pod stałą kontrolą neurologa. Stany tzw. nieobecności, które Pani opisuje jako utratę kontaktu z otoczeniem, najczęściej pojawiają się w petit mal.
Łączę wyrazy głębokiego szacunku
W. Łuczkowski