Skąd się bierze uczucie bulgotania w brzuchu?

Dobry wieczór, Mam taki problem. Od jakiegoś czasu bulgocze mi w brzuchu i słychać przelewanie w momencie kiedy napne brzuch. Nie jest to spowodowane głodem. Czuję też wtedy jakby ssanie w żołądku. Miałam robione usg brzucha i lekarz stwierdził, że wszystko jest w porządku. Dodatkowo nieraz jest mi niedobrze. Dużo się stresuje i biorę leki związane ze stresem. Jakie badania mogłabym jeszcze wykonać, aby znaleźć przyczynę tych dolegliwości, bo są już dla mnie męczące. Z góry bardzo dziękuję.

Dzień dobry. Proszę skorzystać z porady psychologa. Objawy, które Pani opisuje prawdopodobnie mają podłoże psychologiczne. Istnieją skuteczne techniki podnoszące kompetencje w zakresie radzenia sobie ze stresem. Umiejętność ta będzie pomocna teraz, ale także wyposaży Panią w cenne strategie na przyszłość. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/