Skąd u mnie cienkie stolce?

Witam. Jestem przerażony, ponieważ od pewnego czasu robię cienkie stolce. Zaczęło się w lipcu tego roku kiedy zacząłem panikować, że mam raka przełyku poszedłem do lekarza on wykluczył tą opcję i faktycznie wszystkie objawy minęły od tamtego czasu mam bzika na punkcie chorób. Tym razem myślę, że mam raka jelita albo odbytnicy bo dzisiaj zdażył mi sie cięki stolec (byłem w kinie) nie mogłem się skupić przez cały czas przez ten stolec a gdy wracałem do domu płakałem i głęboko oddychałem.. PROSZE

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i określić najbardziej odpowiednie dalsze postepowanie