Cienki, ołówkowate stolce

Witam mam 21 lat od pewnego czasu zauważyłem u siebie cienkie stolce (ołówkowate) nie są one zawsze ale parę razy w tygodniu najczęściej po normalnym "grubym" czy jest to powód do nie pokoju? Czytałem że to objaw raka. Zastanawia mnie to bo jakby był tam jakiś guz to chyba cały czas byłyby cienkie czyż nie ???? Bardzo proszę o odpowiedz dziękuję .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.