Skąpa i krótka miesiączka, bóle jajników i piersi

Witam. Chciałabym sie doradzić ostatnia miesiaczke mialam 28 stycznia bardzo krótko i skapa. Od tamtej pory nie dostałam, od kilku dni bolą mnie jajniki, jest to ból lekki , nie raz bardziej się nasila ale trwa to tylko kilka sekund, po czym ustepuje. zauwazylam ze tez mialam twardsze piersii i nie raz bolaly mnie sutki. Czy mogę być w cizay, to mnie bardzo interesuje??? pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy nie są specyficznymi dla ciąży, niemniej jednak mogą występować w jej przebiegu. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test po 14 dniach od ostatniego stosunku.