Skąpe i krótkie krwawienie miesięczne u 23-latki

dzień dobry mam lat 23 i jak mam miesiączkę, to mam zazwyczaj 2 dni, abo jeden dzień, i wogóle jak oddaje mocz to bez krwi, dzisiaj dostałam okres i mam małe krwawienia co to może być?

Witam. Skąpe miesiączki nie muszą wiązać się z rozwojem żadnej patologii, warto jednka zgłsoić się na rutynową wizytę do ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.