Brązowy śluz z pochwy a brak miesiączki

Witam. Dostałam okres 26.11.2013r, zazwyczaj okres mam 6/7dni. Dzisiaj mija 13 dzień i mam delikatne plamienia. Dodam, że po 7dniu krwawienia nie było lecz brązowy śluz, i potem delikatne plamienia, które trwają do dzisiaj. (jeden dzień był ok czyli żadnego plamienia, śluzu itp, był to piątek). Mam zamiary wybrać się do lekarza, ale co to może oznaczać? Pozdrawiam.

Witam! tego typu plamienia zazwyczaj wiążą się z wahaniami poziomu hormonów i nie świadczą o groźnych patologiach. Nie mniej jednak warto udać się na rutynową wizytę do ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.