Brązowy śluz z krwią a petting

Bardzo się stresuje. Ostatnio pieściłam się ze swoim chłopakiem, ale nie współżyliśmy, bo jestem zbyt młoda. Miałam dni płodne ale on nie doszedł, boje sie tylko preejakulatu. Tydzień po miałam brązowy śluz po czym było w nim troche krwi, a następnie było jej co raz więcej. Wygląda to jak okres, mam już tak 3 dzień. Krwi jest mniej niż zazwyczaj, ale jest. Od tamtego czasu bardzo się stresuje oraz w dzień kiedy pojawił się brązowy śluz i jeden po piłam alkohol. Czy to może być przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję dla pewności wykonać test ciążowy oraz udać się do ginekologa.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Plamienie mogło być spowodowane zmianami hormonalnymi. Jeśli sytuacja będzie nawracała proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam