Skłonności do nawracających opryszczek i siniaków

robiłam badania krwi, oto wyniki: neutrocytów 35,3% (poniżej normy (45-70), limfocytów 50,3% (powyżej normy20-45) liczba neutrocytów 1,79 G/I (poniżej (1,80-7,70), triglicerydy 285 mg/dl . Wynik usg szyi - na policzku w tkance podskórnej widoczna zmiana hiperechogeniczna 9x6x10mm bez przepływu CD, w płacie tarczycy zmiana hipoechogeniczna śr. 6mm. . jestem po krioterapii wargi na ustach, mam skłonności do nawracających opryszczek i siniaków. czy powinnam się niepokoić, co powinnam teraz zrobić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by wiarygodnie ocenić podane wybiórcze wartości. Interpretacja morfologii to bowiem nie tylko ocena poszczególnych wartości, ale także wielu zależności. Sugeruję zatem skonsultować się z lekarzem POZ, który znając historię Pani choroby, pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.