Skoki ciśnienia u 40-latki

Dzień dobry, Mam 40 lat jestem niskociśnieniowcem, od jakiegoś czasu mam kłopoty z ciśnieniem; Po wysiłku jest to 151/83 puls 80 ( ból głowy, walenie serca w uszach, osłabienie) , po 15 minutach na leżąco jest 118/78 puls 76 ( czuję się dobrze), po wstaniu i 15 minutach spokojnego siedzenia jest 131/93 puls 89. Czemy tak skacze mi ciśnienie, co powinnam zrobić ? Pozdrawiam, Anna

Aleksander Ropielewski

Proszę skontaktować się z kardiologiem w celu wykonania badania EKG i dobowego pomiaru ciśnienia, który oceni czy faktycznie Pani zmiany ciśnień są patologiczne.