Skoki temperatury i ciemnobrązowy śluz a prawdopodobieństwo ciąży po poronieniu

Witam! od 2 dni mam ciemno brązowy śluz. Mam skoki temperatury. 30.10 poroniłam. Byłam w 8 tyg. ciąży. 17 dni po poronieniu z partnerem uprawiałam seks oralnym. Dotknął on swojego członka, na którym było preejakulat parę chwil później włożył mi tą rękę od tyłu (od strony odbytu) i dotknął nią opuszkami dwóch palców moich warg sromowych ( tam gdzie się zaczynają). dlaczego mam takie plamienie? Czy jestem w ciąży po tej sytuacji (wyżej opisanej)? Czekam na wyczerpującą odpowiedź! Pozdrawiam! :)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ryzyko ciąży w opisanym przypadku jest zdecydowanie znikome. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję wykonanie testu ciążowego. Czy miała już Pani miesiączkę po poronieniu? Opisane plamienie może być bowiem właśnie miesiączką. Wszelkie wątpliwości sugeruję wyjaśnić ze specjalistą ginekologiem.