Skolioza a uprawianie sportu

Witam Serdecznie mam problem z kręgosłupem ma skoliozę i w opisie zdjęcia cytuję "Niewielkie asymetryczne zwężenie przestrzeni m-trzonowej L5-S1". Czy w moim przypadku jest możliwe uprawianie sztuk walki i treningów typu crossfit ? Jeżeli nie to co w przypadku takiego schorzenia można uprawiać ? oraz jaki ćwiczenia rehabilitacyjne mogą pomóc w przypadku tego schorzenia z góry bardzo dziękuje za odpowiedź

Renata GrzechociĹska

Proponuję skonsultować ten wynik badania z ortopedą lub rehabilitantem.