Skręcanie szyi a bolesność kręgosłupa

Witam, mam nastepujacy problem. Kazdy raz jak skrecam szyja z lewej strony na prawa to cos mi strzela w szyjnym odcinku kregoslupa. Jest to cos podobne do strzelania palcami. Bylam u ortopedy. zazywalam leki na rozluznienie miesni, bylam na rehabilitacji. Nic mi nie pomoglo. mam to juz od 4 miesiecy. Nie wiem do jakiego lekarza mam pojsc i czy mam szanse zeby pozbyc sie tego strzelania. Jest to dosc nie przyjemnie tak jak slysze to kazdorazowo przy skrecaniu...

Szanowna Pani,
Czy przy tym "strzelaniu" odczuwa Pani ból? Za odgłos taki odpowiadają siły adhezyjne, które działają na nasze stawy, jest to rzecz w zupełności normalna. Sugeruję fizjoterapię - terapię manualną.