Skręcenie kolana i przewlekłe bóle

Dzień dobry mam 21 lat dwa lata temu skręcił am kolano i mam problemy do dnia dzisiejszego proszę mi poradzić co powinnam zrobić domowe sposoby itd z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do lekarza, który po wstępnym badaniu ustali przyczynę Pani problemu i określi odpowiednie dalsze postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie.