Skręcenie kolana i założenie szyny gipsowej

Witam 2 tygodnie temu skręciłam kolano w lewej nodze została nałożona szyna gipsowa na całą długość nogi dostałam l4 na 2 tygodnie lecz wizytę u ortopedy mam na 22 luty wiec szynę musze nosić jeszcze przez tydzień. Czy po ściągnięciu szyny będę mogła wrócić do normalnego funkcjonowania czy dostane dalsze l4 ?

Aleksander Ropielewski

Będzie to zależne od stanu klinicznego oraz rodzaju pracy jaki Pani wykonuje.