Zapytaj lekarza

7 1 6 , 4 6 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Skrócenie cyklu miesiączkowego i okresu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam, mam 30 lat, w grudniu tamtego roku odstawilam tabletki antykoncepcyjne, ktore przyjmowalam 8 lat. Od tego momentu moje miesiaczki sa dosc skape i krotkie (gdyby nie wzgledy higieniczne wystarczylaby 1-2 podpaski na caly okres 2-3 dni). Cykle sie rowniez skrocily do 24 dni. Pamietam ze zanim zaczelam brac tabletki to cykle mialam dluzsze i miesiaczki bardziej obfite. Dodam ze od grudnia nie zaszlam jeszcze w ciaze, mimo staran. Czy mam powod do obaw, czy to sie kiedys unormuje? Dziekuje.
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy