Skrócenie cyklu miesiączkowego u 26-latki

Skrócenie cyklu miesiączkowego Witam!Ostatnio zauważyłam, że już drugi raz skróciła mi się miesiączka z 28 dni do 20. Dlaczego tak się dzieje i czy jest to normalne?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, skrócenie cyklu może wynikać z zaburzeń hormonalnych. Proszę skonsultować się z ginekologiem, który zleci panel hormonalny i wskaże właściwe leczenie. Pozdrawiam.