Wahania długości cyklu miesiączkowego u 23-latki

Mój cykl miesiączkowy waha się od 28 do 35 dni. (mam 23 lata) Czy takie cykle są prawidłowe, czy może wskazują na jakieś zaburzenia hormonalne? Czy można to uznać za regularne miesiączkowanie? W różnych źródłach podają inne dane... Gdzieś przeczytałam, że cykle powyżej 32 dni wymagają badań. Gdzie indziej, że są zupełnie normalne. Jak jest naprawdę?

Szanowna Pani!

Taka długość cyklu jest jak najbardziej prawidłowa. Proszę się nie martwić.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka