Skrócenie przerwy do sześciu dni i 15-godzinne opóźnienie w przyjęciu tabletki a możlwość ciąży

Witam, Proszę o wyjaśnienie sytuacji, ponieważ już zupełnie się pogubiłam :( W dniu 13.01 przyjęłam ostatnią tabletkę z blistra (Vibin Mini), 14.01 zaczęłam 7dniową przerwę. Przerwę jednak skróciłam do 6dni, tj. 1tabletkę nowego blistra przyjęłam 20.01(siódmego dnia przerwy) o godzinie 9. Dziś, 21.01 przyjęłam tabletkę o godzinie 24 czyli 15godzin później niż powinnam... W niedzielę 18.01 odbyłam pełny stosunek... Czy powinnam się obawiać ciąży? Dziękuję za odp!

Aleksander Ropielewski

Raczej nie ma powodu do obaw. 15h opóźnienie jest do zaakceptowania.