Skrócony czas trwania miesiączki oraz nudności

Okres mam regularny i trwa zawsze 6dni.Gdy ten okres trwal 3dni ponim mam bole brzucha.zoladek mnie boli,kregoslup oraz ciagle mi niedobrze lecz nie wymiotuje nawet przez zle samopoczucie budze sie czwarta noc z rzedu i musze ulozyc sie inaczej aby mi przeszlo i nagle przestaje a rano zas to samo.Sama juz niewiem co mam myslec.Dziekuje za odpowiedz.

Witam! W tej sytuacji niezbędna jest wizyta u lekarza ginekologa który po przeprowadzeniu bezpośredniego badania ustali najbardziej prawdopodobną przyczynę Pani dolegliwości.