Skrócony okres a ryzyko ciąży

ja tez 9 listopada uprawiałam seks z chłopakiem i mi się spuścił do środka i czuje ze mogę być w ciąży a okres mi się zaczął 10 listopada miałam go tylko 4 dni i 11 listopada jak miałam okres tez uprawiam seks czy jest możliwe ze mogę być w ciąży slyszalam ze można być proszę o odpowiedz

W tym przypadku ciąża jest bardzo mało prwadopodobna ale ryzyko minimalne zawsze istnieje. Skoro tak sie Pani boi ciąży lepiej rozważyć antykoncepcje hormonalną.