Skrzep w drugim dniu miesiączki a ciąża

Witam chcialabym się dowiedzieć czy w drugim dniu miesiaczki jest normalne to że wyleciał mi bardzo duży skrzep trochę się wystraszyłam staramy się o dziecko i biorę hormon prolaktyna chyba dodam że zawsze mam skape miesiaczki 3 dni jeden lekarz twierdził że mam endometrioze a drugi twierdzi że nie mam trochę się obawiam czy czasem to nie byla ciąża ?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej nie. A czy miesiączka wystąpiła trochę później niż zwykle? Proponuje udać się do lekarza ginekologa.