Co mogą oznaczać te plamienia, skrzep i ból w dole brzucha?

Witam. Staramy się z narzeczonym o dziecko, zazwyczaj cykl mam 30-dniowy, 22 dnia cyklu miałam plamienie, trwało półtora dnia. Minęło, a następnie 26 dnia cyklu wyleciał malutki skrzep, tylko jednorazowy. Mam też lekko zabarwiony sluz na brązowy. I ból w dole brzucha oraz w pachwinach. Byłam u ginekologa, on tylko stwierdził infekcje, na którą się lecze. Co mogą oznaczać te plamienia, skrzep i bol w dole brzucha? Miesiączka dopiero za 4 dni..

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udać się do ginekologa ponownie