Kiedy nastąpi miesiączka?

Witam. Mam takie pytanie: we wrześniu odstawiłam antykoncepcyjny krążek dopochwowy. Miesiączka nastapiła parę dni później (9-11 wrześnień). Następny okres też wystąpił troche później (13-15), ale teraz jest listopad, a miesiaczki nie ma. Czy może to być spowodowane hormonami, czy mogę być w ciąży?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Drugi okres po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej ma prawo być nieco poźniej, jednak już kolejny występuje mniej więcej o czasie. Proszę wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam!