Skrzepy z krwią i skurcze macicy w ciąży

Mam problem. Okazalo sie ze jestem w 3/4tyg. Ciazy jednak pare dni pozniej dostalam skurczy macicy i gdy poszlam do toalety wylecialy mi 3skrzepy z krwia a wieczorem cos w postaci galaretowatej od tamtej pory szare geste plamienie i bol plecow i brzucha jakprzy miesiaczce co to oznacza? Bardzo prosze o rade nie wiem co robic

Witam. Opisane objawy mogą być oznaką poronienia. Proszę bezwzględnie skonsultować się z ginekologiem.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na wystąpienie wczesnego poronienia. Proszę niezwłocznie zgłosić się do lekarza.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą świadczyć o zagrożeniu poronieniem. Proszę niezwłocznie udać się do specjalisty ginekologa lub na najbliższą ginekologiczno- położniczną izbę przyjęć.