Skrzywienie boczne w prawo i pogłębienia fizjologicznej w odcinku kręgosłupa

Skrzywienie boczne w prawo i pogłębienia fizjologicznej w odcinku Th kręgosłupa. Sklerotyzacja i nierówność blaszek granicznych a na przednich krawędziach trzonów syndesmofity.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik wskazuje na zmiany zwyrodnieniowe. Niestety w opisie nie zamieszczono żadnych informacji dotyczących przyczyny wykonania RTG, objawów, itd. Proszę natomiast pamiętać, że każdy wynik powinno się natomiast interpretować w oparciu o dane kliniczne. Sugeruję konsultację z lekarzem, który zlecił wykonanie RTG.