Skrzywiona przegroda nosowa i przerośnięte małżowiny nosowe

Witam! Mam problemy z oddychaniem przez nos. Lekarz stwierdził , że mam lekko skrzywioną przegrode nosa przerośnięte małżowiny nosowe. Leki , które brałam m.in pronasal nie pomogły. Mam równiez alergie na pyłki oraz od 2 lat choruje na przewlekłe wysiękowe zarostowe zapalenie ucha środkowego obustronnie. Obecnie mam dreny w uchu lecz po ich wypadnięciu płyn znowu wraca ( miałam już 3 operacje) czy jest to związane z moim nosem i trudnościami w oddychaniu?

To jakaś paranoja. W tym wieku tracisz słuch,dreny? Przyjedź albo zapisz się na wizytę do Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach do Prof Skarżyńskiego.