Skupisko trzech zmian ogniskowych na USG po operacji tarczycy

Witam.@ lata temu przeszłam subtotalną operacje tarczycy.Rok temu kontrolne USG było w normie.miesiąc temu zrobiłam kolejne.lekarz specjalista medycyny nuklearnej na USG stwierdził , że w prawym kikucjest skupsko trzech zmian ogniskowych , jedna hipoechogenna ze wzmożonym centralnym przepływem.USG było robione na b.dobrym sprzecie i u cenionego specjalisty.Lekarz prowadzący nie przyjął tego opisu do wiadomości i stwierdził , że jest to jedynie blizna po szyciu tarczycy.Czy jest to możliwe?

Skoro lekarz prowadzący tak stwierdził to zapewne tak jest. Trzeba wiedzieć, że blizna po tego typu zabiegu nie tylko powstaje na skórze, ale także i w loży po usuniętym narządzie.